את הפיזיותרפיסטים של פיזיותר אנו מכירים היכרות רבת שנים. ככה זה בין קולגות ובזה אנו מאמינים. דרכינו הצטלבו פעמים רבות. לעיתים עבדנו יחד. פעמים רבות למדנו ולימדנו יחד והעיקר יש ביננו הערכה מקצועית ואישית רבה. ככה נולד מיזם שיתוף הפעולה בין הידרולייף ופיזיותר. יחד אנו מסוגלים לתת מענה רחב, מקצועי, נגיש וזמין למטופלים רבים.

המודל המשתף בינינו הוא מיוחד במינו. שתי קליניקות עם מגוון מטפלים שעובדות יחד בכדי להביא לתוצאות טובות יותר. אז אם את גר בשער הנגב אבל מקום לפיזיותרפיה יש כרגע רק בפיזיותר שנמצא בבאר שבע.

הידרולייף יפנו אותך לשם במהירות וביעילות – כי חשוב שתטופל הכי טוב והכי מהר. אם אתה תושב באר שבע והפיזיותרפיסט שבדק אותך בפיזיותר ממליץ לך על הידרותרפיה , אתה תופנה להידרולייף ותתחיל את הטיפול מידית.

ומה אם אתה זקוק לשני סוגי טיפולים? ומה אם לעיתים נח לך להיות מטופל בשער הנגב אבל לפעמים דווקא בבאר שבע. זהו היתרון שלנו כי אנחנו מאמינים בגם וגם ועוד ועוד …

תפנו לאן שמתאים עבורכם, בכל אחת משתי הקליניקות ימתינו לכם צוות של בעלי מקצוע מדהימים שיחד איתכם ימצאו את הדרך המשותפת הכי טובה להשיג את המטרות שלכם.

קישור לאתר פיזיותר www.physiother.co.il